Pronájem výrobních a skladovacích prostor

Víceúčelová hala o rozloze 512 m2

Nabízíme k pronájmu víceúčelovou halu o rozměrech 36,3m x 14,1m tj. 512 m2, nacházející se na parcele č. 1096 v katastru Chodov, Karlovarského kraje. Součástí haly je oddělený prostor se sociálním zařízením a sprchou, místností sloužící jako šatna/dílna a kancelář – vytápění přímotopem.

Samotná hala není vytápěna,  je v prvním podlaží zděné budovy s nakládací rampou, kterou lze použít na nakládaní a vykládání z železničních vagónů a nákladních automobilů.

Úroveň podlahy je stejná s úrovní nakládací rampy.

Pro vstup do haly je možné použít dva vchody. Dveře o rozměrech (2150 x 1450)mm a sekční vrata o rozměrech (2200 x 3000)mm „výška x šířka“. Využitelná výška haly je  3000mm.

Do haly je přivedena voda,  elektrická energie s možností odebírat při napětí 3x400V až 200A. Je zde možné přivést zemní plyn a zprovoznit vytápění haly.

V případě potřeby, je možné se domluvit na stavebních úpravách k potřebě nájemíka. Po domluvě,  je k dispozici vysokozdvih.

V hale je dostupné Wi-Fi připojení, okolí haly je monitorováno kamerami, hala má zabudovaný bezpečnostní systém, napojený na PCO.  V hale je možné využít část paletových regálů.

[envira-gallery id="145"]